19 Şubat 20193,670 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 tığ oyası papatyalı modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmamasını rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapımı
Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki ister tülbent kenarı isterseniz de yemeni kenarı işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Papatyalı Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu İlkbahar Çiçeği Tığ Oyası Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapımı Videosu

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN