13 Temmuz 2018455 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Armut Lif Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı
Armut Lif Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı

Armut Lif Örneği Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde bulunan bu çok güzel örgü lif modelleri 2018 çeşitlerine mutlaka bakınız canlarım, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımı ve benim de çok beğendiğim bu Armut Lif Örneği Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Armut Lif Örneği Yapımı
Armut Lif Örneği Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Değişik Lif Örneklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Tığ İşi Armut Lif Modelini umarım sizlerde büyük bir keyifle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde derlediği diğer bir 2018 Emoji Lif Modellerinden olan ve yavrularınız da bayılacağını tahmin ettiğim bu Kalpli Göz Emoji Lif Modeli Yapımına bakmadan geçen çok pişman olur.

Ören Hanım Youtube Kanalına Armut Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz canlarım.

Armut Lif Örneği Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN