25 Mart 20203,366 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle yeni yapım tığ oyası modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve videoda ki o iki farklı oya çeşidinden hangisini daha çok beğeneceğinizi merak ettiğim bu Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapımı
Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkler ile tercih edip işleyebileceğiniz bu Yeni Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İğneden Tığa Kolay Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Sandığım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Anlatımlı Yeni Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN