27 Kasım 2020531 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Lif Örgüsü Yapımı
Anlatımlı Lif Örgüsü Yapımı

Anlatımlı Lif Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki kısa sürede bitirdiğinizden sonra o canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu Anlatımlı Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Anlatımlı Lif Örgüsü
Anlatımlı Lif Örgüsü

Tam anlamıyla örgü hayatım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan son dönemlerde çeyizlik liflerin de olmazsa olmazlarından olan ve benim de çok beğendiğim bu güzel lif örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni örgü liflerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Lif Ve Battaniye Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Anlatımlı Lif Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Anlatımlı Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN