19 Nisan 2020911 Görüntülenme0 Yorum
Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapılışı Videolu
Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapılışı Videolu

Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle güzel yuvarlak lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve gerek o 3 renk uyumunu gerekse de göze hoş gelen şıklığını çok hoş bulacağınızı tahmin ettiğim bu Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapımı
Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Ör Ve Rahatla çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz canlı renklerde tercih edip banyonuza da hava katacak olana bu Laleli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Yuvarlak Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çok Kolay Kare Lif Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ör Ve Rahatla Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Anlatımlı Laleli Lif Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Anlatımlı Laleli Lif Örgü Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN