07 Mart 20193,158 Görüntülenme0 Yorum
Amigurumi Kaplumbağa Yapılışı Anlatımlı Videolu
Amigurumi Kaplumbağa Yapılışı Anlatımlı Videolu

Amigurumi Kaplumbağa Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2019 hayvanlı amigurumi modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki yavrularınızın da çok ama çok beğenecekleri bu Amigurumi Kaplumbağa Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Amigurumi Kaplumbağa Yapımı
Amigurumi Kaplumbağa Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne Amigurumi çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve isterseniz de sevgili kızlarınız için çeyizlik niyetine yapabileceğiniz bu Kaplumbağa Amigurumi Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Tığ İşi Amigurumi Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendikleri gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Amigurumi Erkek Tavşan Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Canım Anne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Amigurumi Kaplumbağa Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Amigurumi Kaplumbağa Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN