03 Mayıs 20183,087 Görüntülenme0 Yorum
8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

SPONSOR

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, gerçekten çok hoş olan bu tığ işi lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de en kısa zamanda bitirmek için sabırsızlandığım bu 8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapımı
8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Örgü Lif Örneklerine yakışır olan bu Yeni Ayçiçeği Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Uzun Lif Modellerinden olan bu Ponpon Püsküllü Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına 8 Kanatlı Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

8 Kanatlı Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN