16 Ekim 2020802 Görüntülenme0 Yorum
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu 5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı
5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı

Tam anlamıyla Pamuk Örgüler Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o birbirinden farklı gökkuşağı renklerine en az benim kadar hayran kalacağınızı tahmin ettiğin bu 5 renkli lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini bizlere ilettikleri bu Kutu Teklikli Çeyizlik Lif Yapımı na bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu 5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN