27 Aralık 2020737 Görüntülenme0 Yorum
5 Dakika Da Örülen Lif Yapımı
5 Dakika Da Örülen Lif Yapımı

5 Dakika Da Örülen Lif Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif örnekleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza hava katacak olan bu 5 Dakika da Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

5 Dakika Da Örülen Lif
5 Dakika Da Örülen Lif

Tam anlamıyla sibelin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz sevdikleriniz için hediyelik niyetine de örebileceğiniz bu güzel lif örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Çizgili Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Dakika da Lif Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

5 Dakika Da Örülen Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN