19 Kasım 20201,191 Görüntülenme0 Yorum
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle kapüşon örgü örnekleri arayanların kesinlikle bakmadan geçmemesi gerektiğinizi düşündüğüm ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra çocuklarınıza çok yakışacak olan bu 4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgüyü sitemize ekliyoruz canlarım.

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü

Tam anlamıyla ela belen örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu kapüşon örgüyü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir beğenilen çocuk örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Üç Renkli Tığ İşi Bebek Yelek Örneği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ela Belen Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek anlattıkları bu 4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Videosu

2020 EN GÜZEL BEBEK YELEKLERİ
en-yeni-bebek-yelekleri-164 en-yeni-bebek-yelekleri-308 en-yeni-bebek-yelekleri-105 en-yeni-bebek-yelekleri-299 en-yeni-bebek-yelekleri-138 en-yeni-bebek-yelekleri-61 en-yeni-bebek-yelekleri-314 en-yeni-bebek-yelekleri-274 en-yeni-bebek-yelekleri-150 en-yeni-bebek-yelekleri-216 en-yeni-bebek-yelekleri-53 en-yeni-bebek-yelekleri-196
BIR CEVAP YAZIN