19 Kasım 2020789 Görüntülenme0 Yorum
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle kapüşon örgü örnekleri arayanların kesinlikle bakmadan geçmemesi gerektiğinizi düşündüğüm ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra çocuklarınıza çok yakışacak olan bu 4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgüyü sitemize ekliyoruz canlarım.

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü
4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü

Tam anlamıyla ela belen örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu kapüşon örgüyü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir beğenilen çocuk örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Üç Renkli Tığ İşi Bebek Yelek Örneği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ela Belen Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek anlattıkları bu 4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

4-5 Yaş İçin Kapüşonlu Örgü Videosu

2020 EN GÜZEL BEBEK YELEKLERİ
en-yeni-bebek-yelekleri-52 en-yeni-bebek-yelekleri-165 en-yeni-bebek-yelekleri-55 en-yeni-bebek-yelekleri-208 en-yeni-bebek-yelekleri-266 en-yeni-bebek-yelekleri-172 en-yeni-bebek-yelekleri-312 en-yeni-bebek-yelekleri-301 en-yeni-bebek-yelekleri-211 en-yeni-bebek-yelekleri-121 en-yeni-bebek-yelekleri-102 en-yeni-bebek-yelekleri-27
BIR CEVAP YAZIN