25 Şubat 2021692 Görüntülenme0 Yorum
3D Kolay Tığ İşi Örgü Yapımı
3D Kolay Tığ İşi Örgü Yapımı

3D Kolay Tığ İşi Örgü Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle örgü modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de kısa bir süre sonra ördüğünüzden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu 3D Kolay Tığ İşi Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

3D Kolay Tığ İşi Örgü
3D Kolay Tığ İşi Örgü

Tam anlamıyla Gülcan volkan örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendiniz için isterseniz de kızlarınız için çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yepyeni örgü örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerine hayran kaldıkları bu 2021 Tunus Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülcan volkan duran Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu 3D Kolay Tığ İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladıkları için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

3D Kolay Tığ İşi Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN