12 Eylül 2021203 Görüntülenme0 Yorum
3 Renkli Sıralı Lif Yapılışı
3 Renkli Sıralı Lif Yapılışı

3 Renkli Sıralı Lif Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için can attığım bir model olan 3 renkli lif modelini sizlere sunuyoruz meleklerim.

3 Renkli Sıralı Lif
3 Renkli Sıralı Lif

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha Kolay Çiçekli Kese Lif linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Hanım eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu kolay 3 renkli lif nasıl yapılır? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

3 Renkli Sıralı Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN