20 Nisan 20182,164 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, tığ işi yeni yuvarlak lif modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu 3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı
3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Üç Boyutlu Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Yeni 3 Boyutlu Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde keyifli şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sizlere sunduğumuz diğer bir Yeni Sezon Lif Örgü Modellerinden olan bu Üçgen Damat Lif Modeli Yapımı linkine tıklayınız lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına 3 Boyutlu Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

3 Boyutlu Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN