13 Haziran 20201,652 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle çilek desenli lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu 3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapımı
3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapımı

Tam anlamıyla Pamuk Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu örgü lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bire Yeni Örgü Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çok Güzel Rüzgar Gülü Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu 3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

3 Boyutlu Çilek Tarlası Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN