20 Ekim 20182,704 Görüntülenme0 Yorum
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim çok beğendiğim bu 2018 yeni yuvarlak lif örneklerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan hem de tığ işi lif örgülerinin en tatlı hallerinden olan bu 3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı
3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yuvarlak banyo lifleri arayanların kesinlikle bakması gerektiğini düşündüğüm bu Ananas Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve iki renkli yapılışını çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Kullanışlı Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu 3 Boyutlu Ananas Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

3 Boyutlu Ananas Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN