18 Aralık 20194,300 Görüntülenme0 Yorum
2020 İlmekli Şiş Örgü Yapımı Videolu Anlatımlı
2020 İlmekli Şiş Örgü Yapımı Videolu Anlatımlı

2020 İlmekli Şiş Örgü Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni sezon örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 2020 İlmekli Şiş Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

2020 İlmekli Şiş Örgü Yapılışı
2020 İlmekli Şiş Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz canlı renklerde ile veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu İlmekli Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Şiş Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Çapraz Sıralı Fıstıklar Örgü Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu 2020 İlmekli Şiş Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2020 İlmekli Şiş Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN