25 Şubat 202012,325 Görüntülenme0 Yorum
2020 En Yeni Tığ Oyası Modelleri
2020 En Yeni Tığ Oyası Modelleri

2020 En Yeni Tığ Oyası Modelleri

Geçmişten günümüze gelerek her geçen gün yenilenen bu modeller ile şık tülbent ve havlular görmek mümkün. Özellikle içerisinde bulunduğumuz 2020 senesinde pek çok yeni tığ oyası modelleri çıkmış durumda. Modeller arasında en çok tercih edilenler ise şu şekilde sıralanıyor;

Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen üç aşamalı bir oya modeli olan tırtıl yaprak tığ oyası modeli çok sevildi. Bu oya modeli oldukça hoş bir modeldir.

Balık oyası ismiyle anılan bu modelde 22 numara 0.50 milimetrelik tığ ile yapılmaktadır. Balık modelindeki göz kısmı ise serum halkalarından oluşuyor. Basit ve oldukça pratik bir model olmasının yanı sıra 2020 senesinde de oldukça tercih edilmekte.

Kurdele ve küçük boncuklar ile dut şeklinin işlendiği bir oya olan incili dut oyası da yeni oyalar arasında yer almaktadır.. Şıklığı daima isteyen bayanların ilk tercih ettiği modellerden biridir.

Rüzgar gülü oyası, serum halkalar ile başlanan ve daha sonra küçük inci boncukların eklendiği iddialı bir modeldir.

Kum boncuk oyası, oldukça basit ve günümüzde hala popülerliğini koruyan bir model olmaktadır. Bu modeli istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

Bu harika görünümlü tığ oyası emek isteyen muhteşem bir oya. 3 Farklı renkteki çiçeğin üzerlerinde uzun tohumların olduğu gösterişli bir tığ oyası modeli.

Altı yapraklı bu bahar çiçekleri insanı kendisine adeta çekiyor. Yazması ve oyasıyla tam bir uyum içinde.

Böyle bir renk uyumunu yakalamak inanın çok müthiş bir şey. Hardal sarısı, yeşil ve pembe ile çok güzel bir yazma çıkmış ortaya. Lale modeline sahip olan bu oya modeli genç kızlarımızın çeyizlerinde bulunması gerekli.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN