SPONSOR
27 Aralık 20184,633 Görüntülenme0 Yorum
2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, sitemizde paylaşım yaptığımız bu 2019 Banyo Lif Modellerine mutlaka göz atın derim, diğer bir sizlere göstermek için emek verdiğimiz ve tığ işi örgüleri severlerin gönül rahatlığı ile yapabilecekleri bu 2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı
2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Lifleri Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o rengarenk yapılışına en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Gökkuşağı Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirip kullanabilirsiniz, emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Yapım Lif Örneklerinden olan ve çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan ve isterseniz de hediyelik niyetine örebileceğiniz bu Kirpikli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu 2019 Yeni Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2019 Yeni Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN