SPONSOR
14 Eylül 20191,439 Görüntülenme0 Yorum
2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapılışı Videolu
2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapılışı Videolu

2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapılışı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tomurcuklu tığ oyası 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra yemeni kenarı işlemesinde keyifle kullanabileceğiniz bu 2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapımını sitemizde paylaşıyoruz kızlar.

2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapımı
2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve ister sevdikleriniz için hediyelik niyetine isterseniz de çeyizlik oya niyetine tercih edebileceğiniz bu Tığ Oyası Tomurcuk Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde sizlere sunduğumuz diğer bir Tığ İşi Tomurcuklu Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çiçek Üstünde Tomurcuklar Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu 2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2019 Tomurcuklu Tığ Oyası Yapımı Videosu

SPONSOR

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN