29 Eylül 20197,605 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
2019 Tığ İşi Lif Yapımı Anlatımlı Videolu
2019 Tığ İşi Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

2019 Tığ İşi Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tığ işi lif örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten çok beğenip sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu 2019 Tığ İşi Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

2019 Tığ İşi Lif Yapılışı
2019 Tığ İşi Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendikleri bu 2019 Kolay Yuvarlak Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu 2019 Tığ İşi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2019 Tığ İşi Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN