16 Kasım 2018136,738 Görüntülenme2 Yorum
2019 Havlu Kenarı Örnekleri En Güzel Sevilen Modeller
2019 Havlu Kenarı Örnekleri En Güzel Sevilen Modeller

2019 Havlu Kenarı Örnekleri En Güzel Sevilen Modeller

Sevgili hanımlar, sizler için yeni sezon 2019 havlu kenarları örneklerini en sevilen ve beğenilen modelleri bir araya getirdik. Her genç kızın çeyiz sandığında bulunan mis gibi kokan havluları süsleyen havlu kenarı dantelleri onları çok güzel ve gösterişli hale getiriyor.

Tığ ile örülen birbirinden güzel havlu kenarı örnekleri, mutfak havluları ve küçük havlu kenarlarını süslüyor. Yüzlerce çeşit dantel havlu kenarı modelleri Anadolu’nun her bölgesinde nakış nakış ve çeşit çeşit örneklerde yapılmış.

Büyük örnekli havlu kenarı örnekleri, firkete ile yapılan çok beğenilen modeller arasına yer alıyor. Göz kamaştıran güzellikte olan boncuklu havlu kenarları, inci boncuklarla yapılan çok güzel çeyizlik modellerdir.

Çeyizlik havlu kenarları arasında en çok yapılan modeller çiçekli havlu örnekleridir. Çiçekli havlu kenarı modellerindeki daha çok büyük çiçeklerin ortalarına yapılan halkalı havlu kenarları da popüler modellerdendir.

Havluları gösterişli yapan sadece kenarına yapılan danteller değil, ayrıca havluların üzerine nakış yapılarak muhteşem bir güzelliğe kavuşturuluyor. Yeni moda olan diğer bir havlu kenar çeşidi de iğne oyasıyla yapılanlarıdır. Narin ve çok gösterişli görünen güzellikte olan iğne oyası havlu kenarları hemen herkesin ilgisini çekiyor.

Havlu kenarı uç dantellerinden en popüler olanlarından bir tanesi de pullu havlu kenarı örnekleridir. Işıl ışıl pullarla yapılan bu modeller benim de çok hoşuma gidiyor. Bugünlerde yine çok beğenilen modeller arasında yer alan nazar boncuklu havlu kenarları, uğur böcekli havlu kenarları, kelebekli havlu kenarları ve üzümlü havlu kenarları en sevilenler arasında yer alıyor. Çeşitli havlu kenarı modellerinin açıklamalı yapılışlarını sitemizde ve intagramda bulabilirsiniz.

Resimlerin Büyük Halini Görmek İçin Üzerine Tıklayın..
5 Yapraklı Çiçek Havlu Kenarı İğne İşiDantel Delikli Havlu KenarlarıDantel İğne Oyası Havlu Kenarı KelebekEn Guzel Havlu KenariEn Güzel Havlu Kenar Oyaları Çiçekli BöcekliEn Güzel Havlu Kenarı OyasıFarklı Havlu Kenarı Oyaları İğne İşiFarklı Çiçekler Havlu KenarıHavlu İçin Kenar OyalarıHavlu İğne OyaHavlu Kenar OyasıHavlu Kenar Örnekleri İğne OyasıHavlu Kenarları İğne İşiHavlu Kenarları Tığ OyasıHavlu Kenarı Modelleri Tığ OyasıHavlu Kenarı OyasıHavlu Kenarı Çiçekli Sıralı Güzel Modelİnci Havlu Kenarı İğne Oyaİğne İşi Havlu Kenar Oyalarıİğne İşi Havlu Kenar Oyası Modelleriİğne İşi Havlu Kenarları Yaprakİğne İşi Havlu Kenarı Modeliİğne İşi Kenar Oyasıİğne İşi Üzüm Havlu Kenarıİğne Oya Havlu Kenar Oyasıİğne Oya Havlu Kenarı Modeliİğne Oyası Havlu Kenar Oyasıİğne Oyası Havlu Kenarı Modelleriİğne Oyası Havlu Kenarı Örneğiİğne Oyası Havlu Kenarıİğne Oyası Kiraz Kenar Oyalarıİğne Oyası Sümbül Havlu Kenarıİğne Oyası Yarım Havlu Kenarıİğne Oyası Çiçekli Kenar OyasıKalpli Havlu KenarıKaranfil Havlu Kenar OyasıKelebek Çiçek Havlu Kenar OyasıKelebekli Havlu Kenarı İğne İşiKenar Oya Modelleri Havlu YazmaKenar Oyaları Havlu İğne İşiKenar OyasıKolay Havlu Kenarı İğne OyasıKoyu Kırmızı Çiçek Kenar OyasıKuş Kanatları İğne Oyası Kenar OyasıMinimalist Havlu Kenarı Çok Şık İğne OyaModern Havlu Kenarı İğne OyasıMor Beyaz İğne Oyası Havlu KenarıMor Çiçek Havlu Kenarı İğne OyaPapatya Çiçekli Havlu KenarıProfesyonel İğne Oyası Kenar OyalarıSümbül İğne Oyası Havlu KenarıSıralı Çiçekler İğne Oyası Havlu KenarıTaneli Havlu Kenarı İğne Oya KirazTig İsi Havlu Kenari OyalariYaprak Çiçekli Havlu Kenar Oyası İğne İşiYeni Havlu Kenari İgne Oyasi ModelleriÇeyiz İçin Havlu Kenarı İğne İşiÇiçekli Havlu Kenar OyasıÜzüm İğne Oyası Havlu KenarıÜç Boyutlu İğne Oyası Çiçek Kenar Oyası

Çeyizlik Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videosu

2019 Havlu Kenarı Örnekleri En Güzel Sevilen Modeller Yorumları
Avatar
Esmira
2019-03-30 04:06:03
Valla hepsi de birbirden güzel bayıldım
Avatar
Aysun.Demir
2019-10-15 04:31:23
VALLAHi.HEPSi.HARiKALAR
BIR CEVAP YAZIN