17 Ekim 2018222,978 Görüntülenme0 Yorum
2019 En Güzel Çeyizlik İğne Oyaları Bakmadan Geçmeyin
2019 En Güzel Çeyizlik İğne Oyaları Bakmadan Geçmeyin

2019 En Güzel Çeyizlik İğne Oyaları Bakmadan Geçmeyin

2018 yılının bu son aylarından 2019 yılına yaklaştığımız bu günlerde bu yılın en güzel 2019 iğne oyası modellerini sizlere sunmak istiyorum. İğne oyalarından çok çeşitli el işleri maharetli ellerden çıkıyor. Bu güzel ve muhteşem görünen iğne oyaları hemen hemen her genç kızın çeyizinde bulunuyor. İğne oyası yapmak biraz zahmetli olsa da öğrenerek yapanların sayısı az değil.

Son günlerde çok trend olan iğne oyalarından bahsetmek istiyorum. Genellikle yazmalar için yapılan iğne oyaları şimdilerde fularların uçlarını süslüyor. Büyük şekilde yapılan fular uçları gerçekten çok göz alıcı. Fularlarınızı gösterişli hale getirmek istiyorsanız sizlerde kullanmalısınız. Çeyizlerin diğer bir baş tacı olan havlu kenarı iğne oyası modelleri de göz kamaştıran güzellikte. Küçük havlu kenarı iğne oyaları çeyizlerin vazgeçilmezlerinden. Çeyizlerde bulunan dantellerde de iğne oyasına rastlamak artık mümkün. Oda takımlarında bulunan pikelerin kenarlarında, yatak örtülerinde nakış nakış iğne oyası bulunuyor. Salon takımlarında yer alan sehpa örtülerinde, vitrinlerde ve evlerin hemen her köşesinde iğne oyaları yer alıyor.

Yazma kenarı iğne oyaları herkesin ilgisini çeken el işlerinden. Renk renk ve bakanları cezbeden güzellikte oyalar. En sevilen modeller arasında fiyonklu iğne oyaları bulunuyor. Ayrıca namaz örtüleri için yapılan modeller de çok hoş. Küçük inci boncuklarla yapılan boncuklu iğne oyaları, ışıl ışıl pullarla yapılan pullu iğne oyaları ve son zamanlarda moda olan püsküllü iğne oyaları en gözde modeller. En yeni İğne oyası yazma örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca iğne oyasından 3 boyutlu çiçekler ve kolyeler de yapılıyor. Sitemizde video anlatımlı iğne oyalarının yapılışlarını bulabilirsiniz. Gösterişli en güzel iğne oyası modellerinden basit iğne oyalarına ve ağır iğne oyalarına kadar her çeşit oyanın yapılışını sitemizde bulabilirsiniz.

Resimlerin Büyük Halini Görmek İçin Üzerine Tıklayın..
Mor Beyaz Çiçekler İğne OyasıHavlu Kenarı Pembe Menekşe İğne OyasıRenkli Dutlar İğne OyasıMenekşe Bahçesi İğne OyalarıYazma Kenarı Fiyonklu İğne Oyası Mevlana Çiçeği İğne OyasıRenkli Püsküllü İğne OyasıKatmer Çiçek Yazma Kenarı İğne OyasıRengarenk Muhteşem Havlu Kenarı İğne OyalarıSivri Yapraklı İğne OyasıKırmızı Üç Boyutlu Çiçekler İğne OyasıRenkli Yapraklar İğne OyasıÜç Yapraklı Çiçek İğne OyasıGüzel Çiçekler İğne OyasıBüyük Çiçekler İğne OyasıÇeyizlik Yazma Kenarı İğne OyasıÇeyizlik Renkli Çiçekler İğne OyalarıMevlid Yazma Kenarı İğne OyasıÇeyizlik Havlu İğne Oyalarıİğne Oyası Gökkuşağı ModeliÇeyizlik Küçük Havlu İğne OyalarıPembe Çeyiz Çiçeği İğne OyasıFiyonklu Büyük Çiçekli İğne OyasıEn Şahane İğne OyasıGösterişli İğne Oyalarıİğne Oyaları Oda TakımlarıKüçük Havlu İğne Oyalarıİğne Oyası Renkli Çiçekler YazmadaAğır İğne OyalarıFacebook İğne OyasıFeridenin İğne OyalarıEn Güzel İğne OyalarıMuhteşem İğne OyasıÇeyizlik İğne OyalarıNamaz Örtüsü İğne OyasıHavlu Kenarı İğne OyasıEn Yeni İğne OyalarıBasit İğne OyalarıÇeyizlik Dantel İğne OyalarıFular İğne Oyalarıİnci Çiçekler İğne OyasıÇeyizlik İğne Oyası Mevlid Örtüsüİğne Oyası Kelebek ÇiçeklerYazma İğne Oyalarıİğne Oyası Tesbih Ucuİğne Oyası Rengarenk KelebeklerÇeyiz Bohçası İğne OyalarıKayseri İğne OyalarıBoncuklu İğne OyalarıEn Güzel Gösterişli İğne Oyaları

Muhteşem Büyük Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN