08 Ağustos 201820,533 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
2018 – 2019 Sezonunda En Beğenilen Lif Modelleri
2018 – 2019 Sezonunda En Beğenilen Lif Modelleri

2018 – 2019 Sezonunda En Beğenilen Lif Modelleri

2018 – 2019 Sezonunda en sevilen ve en çok beğeni alan lif modellerini örgü severlerin mutlaka görmesi gereken bir koleksiyonu sizler için bir araya getirdik.

Sosyal medyanın kullanımının artmasıyla örgü ve elişi seven hanımların paylaşımlarıyla çok zengin bir örgü yelpazesi karşımıza çıkıyor. Öyle ki el işi örgüler tam artık azaldı derken çok güzel el işi örgü paylaşımlardan dolayı tekrar gün yüzüne çıktı. Bu nedenden dolayıdır ki el işleri o kadar hızla gelişti ki böylece muhteşem bir el sanatı haline geldi.

Bu el işlerinden en çok örülen ve yapılanlardan da biri de rengârenk lif modelleri. Lif modellerinin tığ işi olanları da örülüyor şiş ile örülenleri bulunuyor. Yuvarlak, kare, uzun ve yıldız lif olarak örülen lifleri çeşitli renklerde yaparak liflerin üzerlerine çok hoş ve güzel çiçeklerle süslenerek genç kızlarımızın çeyiz sandıklarında yerini alıyor.

Banyolarımızda kullandığımız bu yumuşacık liflerden özellikle sırtımızı sabunlamak için daha uygun olan kese lifler ve uzun lifler tercih ediliyor. Aşağıda göreceğiniz bu harika lifleri sizlerin de çok beğeneceğinizi ve yapmak isteyeceğinizi ümit ediyorum.

Genç Kızların Çeyizlerinin Olmazsa Olmazlarından 2019 Yılı Yepyeni Lif Modelleri

Kızlarımızın çeyiz sandıklarında ve çeyiz bohçalarında bulunan lifler, gerçekten 2019 yılında da göz alıcı güzellikte ve kendine hayran bırakan çekicilikte. Pinterest, instagram ve facebook gibi gruplarda bayanların ellerinden çıkan bu şahane lif modellerine hayran kalmamak elde değil.

Ayçiçeği Lif Modelleri

Ayçiçeği Lif Modelleri

Son günlerde sıkça rastladığımız ayçiçeğine benzeyen modeliyle gerçekten çok şık duran bir lif örneği. Daha çok yeşil ve sarı renk lif ipiyle örülen bu lif açık ve koyu renkleri birleştirerek örmenizi de tavsiye ederim.

Balık Lif Modelleri

Balık Lif Modelleri

Değişik ve çeşitli hayvan figürlü lifler bazılarımızın ilgisini çekiyor. Ben de bazı hayvanlı lif örneklerini seviyorum. En çok ilgimi çekenlerden bir tanesi de balık lif modeli. Bu lif size suyu anımsattığı için banyonuza renk katacak eminim.

Renkli Banyo Lif Örnekleri

Renkli Banyo Lif Örnekleri

Renklerin insanlar üzerindeki etkilerini duymayanımız yoktur. En az üç renge sahip bu şahane lifler banyonuzu şenlendirecek.

Çeyizlik Beyaz Lif Takımı

Çeyizlik Beyaz Lif Takımı

Genç kızların çeyizlerini süsleyecek bir çeyizlik lif takımı, beyazın temizliği, incili çiçeklerin güzelliği gerçekten göz alıcı.

Çeyizlik Papatya Lif Takımı

Çeyizlik Papatya Lif Takımı

Yine çeyizlerin göz bebeği olacak bir lif takımı daha. Papatyalarla süslenmiş bu lifler banyonuzu papatya bahçesine çevirecek. Halkalı uzun lifin tasarımı muhteşem.

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN