23 Mayıs 20193,097 Görüntülenme0 Yorum
2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapılışı
2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapılışı

2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi panço modelleri 2019 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren örmek için sabırsızlanacağı bu 2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapımı
2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapımı

Tam anlamıyla Sevil Örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu 2019 Panço Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Panço Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tunus İşi Motifli Panço Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Sevil Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu 2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

2 Kare 2 Üçgenden Tığ İşi Panço Bluz Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN